Знайти суму всіх натуральних чисел, кратних 9, що не більші за 80


Ответы на вопрос

Отвечает Лютенко Артем.

Сумма равна 9+2*9+3*9+4*9+5*9+6*9+7*9+8*9=9+18+27+36+45+54+63+72=314.

Ответ: 314.