З 24 цукерок, що лежали в коробці, 18 були шоколадними, а решта – карамельки. Яка ймовірність того,

що навмання витягнута цукерка буде карамелькою?

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникович Мария.

24-18=6

Тому ймовірність того що будe витягнута карамeлька

6/24

Отвечает Сургутская Кристина.

24-18=6 (карамельок)

усього цукерок 24, тоді ймовірність, що навмання витягнута цукерка буде карамельною буде 6/24 = 1/4.