Срочно, нужно объяснение теми за 7 класс(алгебра)"Добуток ризници та суми двох виразив". ДАМ 50

БАЛЛОВ! ЧЕСТНО! ТОЛЬКО ОБЪЯСНИТЕ МНЕ ЕТУ ТЕМУ, Я УМОЛЯЮ ВАС)))))

Ответы на вопрос

Отвечает Корнеева Виктория.

1)(с-2)(с+2)и2)(х³+4)(х³-4)

У першому випадку це різниця квадратів двох виразів =добутку різниці та суми цих виразів  Перша формула у темі "Формули скороченого множення" виглядає у загальному так а²-b²=(a-b)(a+b)

Пояснення:

другий випадок аналогічний але ікс знаходиться в степені 3

Для того аби було ясніше уявляєш Х³ як змінну А яби побачити формулу вказану вище і виходить (А+4)(А-4)⇒А²-4²

Тепер підставляємо даний ікс у третій степені ⇒(Х³)²-4²

(Х³)² це в свою чергу тема "дії зі степенями  = Х³°²=Х∧6 (ікс у 6степені)

ОТЖЕ

(х³+4)(х³-4)=х∧6-16