Графік функції у = 5х проходить через точку, абсциси якої дорівнює 2. Чому дорівнює ордината цієї

точки?

Ответы на вопрос

Отвечает Kogut Vova.
y=5x
x_0=2
y(x_0)=y(2)=5*2=10
відповідь: 10