Запишіть чотири перші члени геометричної прогресії (Bn), у якій А)b1=4 q=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Қыдырқожа Дастан.

b_n=b_1\cdot q^{n-1}\\\\b_2=4\cdot (-2)^{1}=4\cdot(-2)=-8\\\\b_3=4\cdot (-2)^{2}=4\cdot(-2)^2=4\cdot4=16\\\\b_4=4\cdot (-2)^{3}=4\cdot(-2)^3=4\cdot(-8)=-32

Отвечает Begunts Oleg.

b₁ = 4

q = -2

b₂ = b₁ * q = 4 * (- 2) = - 8

b₃ = b₂ * q = - 8 * (- 2) = 16

b₄ = b₃ * q = 16 * (- 2) = - 32

Ответ : 4 ; - 8 ; 16 ; - 32 ...