За 3 години роботи 6 майстринь виготовили 36 глечиків,порівну кожна. Скільки глечиків зробить одна

майстриня за 8 годин? Срочно!!

Ответы на вопрос

Отвечает Арутюнян Эмик.
36/6=6 (глечиків) - за 3 года роботи 1 майстринь
6/3=2 (
глечиків) - за 1 год роботи 1 майстринь
2*8=18(глечиків) - за 8 годин роботи 1 майстринь