Допоможіть будь ласка . за який час двигун потужныстю 100 Вт виконаэ роботу 2 кДж ? будь ласка з

повним розв'язанням .

Ответы на вопрос

Отвечает Сокіл Руслан.

P=100 Вт, A= 2 кДж = 2000 Дж.
   t-? 
За означенням P=A/t, звідси t=A/P,
t=2000/100= 20 c.