Визначте швидкість поширенняхвилі довжиною 2 м якщо частота коливань частинок середовища 5Гц


Ответы на вопрос

Отвечает Ряднов Рома.

Ответ:

10 м/c

Объяснение:

λ=V/U. λ-довжина хвилі, V-швидкість хвилі, U-частота

Звідки швидкість V=λ*U=5*2=10