В наслідок збільшення тиску в 1.5р обєм газу зменшився на 30мл .знайти обєм газу


Ответы на вопрос

Отвечает Депутат Абу.

P1V=P2(V-∆V); P1V=1,5P1(V-∆V); V=1,5-1,5∆V; 0,5V=1,5∆V; V=3∆V=3×30=90мл

Ответ:90 мл