Рух тіл уздовж прямої задано рівняннями x=5t,x=100-15t.Визначити час і місце зустрічі


Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Диана.
Дано:
х₁=5t
x₂=100-15t
x-? t-?
для знаходження міста та часу зустрічі х₁=х₂ приравнюємо їх координати 
5t=100-15t
5t+15t=100
20t=100
t=100/20
t=5c     час зустрічі
тепер підставимо у любе рівняння 5с замість часу, наприклад, у перше
х₁=5*5=25м    місто зустрічі