Період коливання вантажу на пружині 4 с. За який час цей вантаж здійснить 10 коливань? Яка частота

коливань вантажу? Поможіть будь ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Доронин Артём.
T=4 с, n= 10.t-? v-?
T=t/n,
t=nT,
t=10*4=40 с,
v=1/T=1/4=0,25 Гц.