Пружинний маятник здійснив за якийсь час 16 коливань. Коли масу важка збільшили на 200 г, маятник

зробив за той же 15 коливань. Якою була початкова маса важка?

Ответы на вопрос

Отвечает Лисаковський Владислав.
N1/T1=N2/T2
16/4p^2(m/k)=15/4p^2((m+0,2)/k)  16/m=15/(m+0,2) 16m+3,2=15m m=3,2 кг