два математичні маятники ,довжини яких відрізняється на 22 см в одному місці на поверхні землі

здійснюють 30 і 36 відповідь за однаковий час . знайдіть довжини маятників

Ответы на вопрос

Отвечает Сагалакова Карина.

T=2Pi*(L/g)^0,5
T1/T2=(L1/L2)^0,5
T1/T2=((L2+0,22)/L2)^0,5
1+0,22/L2=(36/30)^2
L2=2 м
L1=2,22 м
f1/f2=30/36
f=1/T
T1/T2=36/30
L1=L2+0,22
Длины маятников 2 м,  2,22 м.