М'яч штовхнули вниз по схилу.Визначіть його початкову швидкість,якщо за 4с він перемістився на 28м

та набув швидкість 9 м/с А. 2м/с Б. 3м/с В. 4 м/с Г. 5м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридова Анастасия.
S=28 м    t=4 c    v=9 м/с     vo=?
===
s=(v+vo)*t/2
vo=2*s/t-v=2*28/4-9=5 м/с 
Ответ Г
============================