Частота хвилі світла 1,5*1015 Гц. Визначити імпульс і масу фотона


Ответы на вопрос

Отвечает Озерчук Іван.
P=h*v/c=6,62*10^-34*1,5*10^15/3*10^8=3,31*10^-27 кг*м/с
m=p/c=3,31*10^-27/3*10^8=1,1*10^-35 кг