Чому дорівнює сила струму в провіднику, якщо за 10 с через його поперечний переріз проходить 2∙1020

електронів?

Ответы на вопрос

Отвечает Чудинов Даниил.

T=10 c    N=2*10^20    q=1.6*10^-19 Кл    I=?
===
I=Q/t
Q=N*q
I=N*q/t=2*10^20*1.6*10^-19/10=3.2 A
========================