динамометр до якого підвішено пів літрову банку з варенням показує 10 Н. ЩО покаже динамотр якщо

банку занурити повністю у воду

Ответы на вопрос

Отвечает Бейбит Нұрсұлтан.
Дано:
V = 0,5 л = 0,5 × 10 ⁻³ м³
F = 10 Н
g = 10 Н/кг
ρ (воды) = 1000 кг/м³
Найти:
P= ? (вес)
Решение:
Fa =ρgVт
Fa = 1000 кг/м³ ×10 Н/кг × 0,5×10⁻³м³ = 5 Н
P = F - Fa
P = 10 Н - 5 Н = 5 Н
Ответ: 5 Н