Який шлях проїжджає автомобіль за 20 хв рухаючись зі швидкістю 72км/год


Ответы на вопрос

Отвечает Абдулшаева Дана.

Ответ:

Объяснение:

20 хвилин це 1/3 години. Шлях обчислюемо за формулою s = v * t, де s - це шлях, який пройшло тiло, v - швiдкiсть, з якою рухалось тiло, а t - це час, за який цiй шлях пройшло тiло.

Обчислюемо:

s = 72 * 1/3 (км) = 24 км

Вiдповiдь: за 20 хвилин автомобiль пройшов шлях 24 км.

Завдання вирiшано.