Тіло кинули вертикально вгору зі швидкістю 25 м/c. На якій висоті потенціальна енергія тіла

дорівнює його кінетичній енергії? пжжжжжжжжжж срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Галлямова Ляйсан.
Eкин(начало)=mv^2/2
Eкин(начало)=Екин(конец)+Епот(конец)
Екин(конец)=Епот(конец)
Eкин(начало)=2Епот(конец)
mv^2/2=2mgh
v^2=4gh
h=v^2/4/g=15.94м