Яка сила струму в нитці розжарювання катода телевізійної трубки, якщо її опір дорівнює 0,6 Ом , а

до кінців прикладено напругу 0,3 В? Помогите пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Дулов Игорь.

Дано R=0,6 Ом    U=0,3 В    I- ?

I=U/R=0,3/0,6=0,5А