1) Вкажіть опір резистора, напруга на якому 2,7 В, а сила струму, що протікає через нього,

становить 0,9 А. 2) Вкажіть значення сили струму при напрузі 10 В, якщо опір резистора 2 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Ангелина.

1)По закону Ома
R=U/I=2.7/0.9=3 Ома
2)По закону Ома
I=U/R=10/2=5Ампер

Отвечает Лызанець Миша.

R=U/I=2.7/0.9=3 Ом
===================
I=U/R=10/2=5 A
==================