На тіло діють дві сили 12Н і 5Н. Знайти їх рівнодійну, якщо вонинаправлені:1) в одну сторону, 2) в

протилежні сторони, 3)перпендикулярно

Ответы на вопрос

Отвечает Дереглазова Софья.

1)12-5=7Н F=7H

2)12+5=17Н F=17H

3)144+25=169 F=13H