Важіль має плеке завдовжки 50см і 90см. Більша з двох вертикальних сил які діють наважіль дорівнює

180H. Чому дорівнює друга сила якщо важільперебуває в рівновазі?

Ответы на вопрос

Отвечает Тумасян Джессика.
Т.к. рычаг в равновесии, значит моменты обоих сил равны, причем направлены в противоположные стороны (по вертикали). M1=M2; F1l1=F2l2=> F2=F1l1/l2=180*0,5/0,9=100 H. 
обрати внимание, что большая сила действует на плечо меньшей длины.
удачи!