Кінетична енергія тіла дорівнює 8 Дж, а імпульс - 4 н.с. Визначити масу та швидкість руху тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Щукина Таня.
P=m*V
Ek=(m*V^2)/2
Ek= (m*V*V)/2
Ek=(p*V)/2
V=2Ek/p=(2*8)/4=4(м/с)
m=p/V=4/4=1(кг)