СРОЧНО ПЖ 30 БАЛОВЯкий період та частота обертання у коліс дитячої коляски якщо швидкість руху

коляски 4 м/с, а радіус коліс 0,2 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

длина колеса

L=2*п*R

период

T=L/V=2*п*R / V = 2*3.14*0.2 / 4 =0.314 c

частота

ν = 1/T= 1/0.314 === 3,18 1/с  == 191.1 оборотов в минуту