Яку відстань проїде автомобіль до повної зупинки, якщо шофер різко гальмує при швидкості 72 км/год,

а від початку гальмування до зупинки проходить 6 с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хаид Виктория.

vo=20 м/с    t=6 c   s=?

===

s=(vo+v)*t/2

v=0

s=vo*t/2=20*6/2=60 м

=====================