До закріпленого одним кінцем дроту диаметр d=2мм. Підвісили вантаж m=2кг. Згайти механічну напругу

на дроті

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Тимофей.
Σ = F/S
S = (πd²)/4 = (3,14*2²)/4 = 3,14 мм².
F = mg = 2*9,8 = 19,6 H.

σ = F/S = 19,6/3,14 = 6,24 H/мм².