Першого дня туристи пройшли 14 км за 4 години. Наступного дня вони збільшили швидкість у півтора

рази у йшли протягом 3 годин. Знайдіть відстань (у км), яку туристи пройшли за 2 дні.​

Ответы на вопрос

Отвечает Махмутова Катя.

Ответ: 15,75

Объяснение: 14:4=3,5

3,5 * 1,5=1,75

1,75 + 3,5=5,25

5, 25 * 3=15,75