Тиск газу в балоні об'ємом 50 л за температури 27°С дорівнює 2 МПа. чому дорівнює молярна маса

газу, якщо його маса-80г?

Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.
V=50 л=50*10^-3 м^3, T= 27+273=300K, p= 2 МПа=2*10^6 Па, m=80г=0,08 кг. М-?pV=mRT/M, M=mRT/(pV) = 0,08*8,31*300/(2*10^6*50*10^-3) = 2*10^-3 кг/моль.