Висота однієї з найвищих антен телецентру в Останкіно дорівнює 540 м. На якій максимальній відстані

від телецентру можна приймати його передачі, якщо висота приймальної антени 15 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Карина.

Можно воспользоваться готовой формулой с учетом рефракции:
S(км)=4,12*(sqrrt(H)+sqrt(h))   H=540 м h=15 м
S=4,12*(sqrt(540)+sqrt(15))=111,7 км