Електрична плитка має дві спіралі. При ввімкнені однієї з них вода закипить через 15 хв., друга

-30хв. Знайдіть час , потрібний для закіпання води, якщо ввімкнути одночасно дві спіралі послідовно.

Ответы на вопрос

Отвечает Сиренко Макс.

P=I^2/R
1/R(общ.)=1/R1+1/R2
R1=R2/2
общее будет
R(общ.)=R2/3
Если R2 нагревает за 30 мин, то обе за 30/3=10 мин.