Транспортер піднімає вантаж масою 300 кг на висоту 16м за 2 хв . Визначте силу струму в

електродвигуні транспортера якщо наппруга в ньому = 380 В а ККД становить 60 %

Ответы на вопрос

Отвечает Тычкин Степан.
M=300 кг, h=  16м,  t= 2 хв = 120c, U= 380 В, ККД = 60 % =0,6. I-?ККД= mgh/(IUt). I=mgh/(Ut*ККД),
I=300*10*16/(380*120*0,6) = 1,8 А.