Тіло рухається зі швидкістю 7,2 км/год. Визначте масу цього тіла, якщо його кіетична енергія

становить 5 Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Алуева Маргарита.
E к= (m*v^2)/2; v=(7,2*1000)/3600=2 м/с, E = 5 Дж, 5=(m*(2^2))/2;
5 = m*2; m=2/5=0,4 кг