Між двома однаковими кулями діє сила тяжіння 6,67 *10(-7)Н. Яка маса кожної кулі,якщо відстань між

їхніми центрами дорівнює 1 м ?

Ответы на вопрос

Отвечает Колотаев Андрей.

F=6,67*10 ^{-7} H
R =1 м
G=6,67*10 ^{-11} (Н*м2)/кг2
m _{1} -?, m _{2} -?

F=G \frac{m _{1}m _{2}  }{R ^{2} }

m _{1} = m _{2} =m

F=G \frac{m ^{2} }{R ^{2} }

m= \sqrt{ \frac{FR ^{2} }{G} }

m= \sqrt{ \frac{6,67*10 ^{-7} *1  }{6,67*10 ^{-11} } } =100 кг
Ответ: m _{1} =m _{2} =100 кг