Літак на швидкості 360 км год виконує мертву петлю радіусом 400 м . визначтн доцентроіе прискорення

з яким рухається літак.

Ответы на вопрос

Отвечает Борис Доминика.
A = ϑ2/R
360 км/ч = 100м/с
а = 100*100/400 = 25 м/с2
Только это на русском