Срочно нужно по физике 100см² ауданға 50H күш әрекет етеді.Қысымды анықтаңдар?


Ответы на вопрос

Отвечает Шестаков Виталя.

P=F/S=50Н/100*10^-4м^2=5000Па=5кПа