Тіло масою 50 т вільно падає на землю впродовж 5с образуввии кінетичну енергію тіла під час падіння


Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Маша.
Q=M:t. 50^4:5=10^4 100000:3600=27,8.
Ответ:27,8