Яка енергія виділяється під час ланцюгової реакції поділу 15 см3 ізотопу Урану , якщо під час

поділу одного ядра атома Урану виділяється 200 MeB енергії? Густина урану 19 000 кг/м3.

Ответы на вопрос

Отвечает Золотаренко Аня.
1) найдем массу   m=p*V=15*19=285 г

2) v=m/M=285/235=1,213 моль

3) N=v*Na=1.213*6,02*10^23=7,3*10^23
4) E=E1*N=200*10^6*7,3*10^23=14,6*10^31эВ=23,36*10^12Дж=6,5*10^6кВт*ч=6500MВт*ч
Отвечает Пантелеева Катя.
M = V*ro
N = m/Mr * Na = V*ro/Mr * Na
Q = N*Qo =V*ro/Mr * Na*Qo = 15*10^(-6)*19000 / 0,235 * 6*10^23*200*10^6*1,6*10^(-19) Дж ~ 2,33*10^13 Дж