Для переміщення на 0.25 м провідника довжиною 0.4м в однорідному магні полі індукція якого 1.25 тл

було виконану роботу 0.25 дж. якої сили струм проходив провідником якщо він рухається перпендикулярно до поля?

Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмин Иван.
A=F*s=I*B*L*s
I=A/B*L*s=0,25/1,25*0,4*0,25=2 A