Яке переміщення здійснив спортсмен,якщо після старту він рухався прямолінійно протягом 10 с з

прискоренням 0,3 м/с2?

Ответы на вопрос

Отвечает Белаш Даша.

S=a*t^2/2=0,3*10^2/2=15 м