Помогите решить задачу по физике пожалуйста! Визначити початкову і кінцеву температури ідеального

газу, якщо при ізобарному охолодженні на 290К його об*єм зменшився удвічі.

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Алексей.
Пометим объем как V. p = const. V1/T1 = V2/T2 2V/T1 = V/T2 T2 = T1 - 290 2V(T1 - 290) = VT1 2VT1 - 580V - VT1 = 0 T1V- 580V = 0 V (T1 - 580) = 0 T1 - 580 = 0 T1 = 580 K T2 = 580 - 290 = 290 K