Батерейку від кишенькового ліхтарика , що має ЕРС 1,5 В і вутрішній опір 1,5 Ом замкнули на опір7,5

Ом .Яка напруга на затискачах батерейки

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонов Денис.

E=1.5 B     r=1.5 Ом    R=7.5 Ом   U=?
===
I=E/(R+r)
U=I*R=E*R/(R+r)=1.5*7.5/(7.5+1.5)=1.25 В
================================