яке значення точкового заряду,на який однорідне електричне поле напруженістю 600 кН/Кл діє з силою

0,3 мН?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Настя.

Е=600 кН/Кл=600*10^3 H/Кл

F=0,3 мН=0.3*10^-3 H

--------

q - ?

РЕШЕНИЕ

q=F/E=0.3*10^-3 H / 600*10^3 H/Кл = 0.5*10^-9 Кл = 0.5 нКл