Яка кількість теплоти необхідна для нагрівання кубика льоду, ребро якого 10см, від темпаратури

-20`С до 0`С

Ответы на вопрос

Отвечает Байгушова Дарья.

Масса кубика :
m=ρ*V=900*0,001 = 0,9 кг
Объем кубика:
V = 0,1³ = 0,001м³
Количество теплоты
Q = c*m*Δt = 2100*0,9*20 = 37 800 Дж или 37,8 кДж