Рівень води в мензурці 120 см³.Визначте до якого рівня підніметься вода, якщо в мензурку занурити

20 горошин об'ємом 0,4 см³ кожна?

Ответы на вопрос

Отвечает Мостякова Диана.
Объем горошин:
V = 0,4*20 = 8 см³

Уровень станет:
120+8 = 128 см³