Частота вільних коливань у коливальному контурі 1,55 кГц індуктивність котушки 12мГн. Визначити

ємність конденсатора в контурі

Ответы на вопрос

Отвечает Дубакина Полина.
Y(ню) = 1.55кГц
L = 12 мГн
С =?
-—--------------
T= 2ПкореньизLC ( формула Томсона)
LC= T^2/4П^2
С = Т^2/4П^2L (Эта формула нам нужна)
T = 1/Y
С= 1/4П^2LY^2 (Подставил формулу периода)
------------------
Подставляем цифры и решаем!