Воду із посудини, що має форму куба з ребром 2 м , перелили в циліндричну посудину діаметром 2

метра.Якої висоті буде шар води в циліндрі, якщо посудина у формі куба була повнісю заповнена водою?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Сергей.
V= a^{3 }= 2^{3}=8 \\S= \pi  R^{2} = \frac{ \pi  d^{2} }{4} = \frac{3.14* 2^{2} }{4}=3.14  \\  h= \frac{V}{S}  = \frac{8}{3.14}= 2.548