Чайка зависла на висоті 30 м над рівним моря.Яка маса чайки якщо її потенціальна енергія

0,45кДж.ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мигуцкий Клим.
Пот. Энергия E = mgh, m=E/(gh)=0.45 *10^3 /(10*30) = 1,5 кг