Рееешиитеее задачу визначити масу вантажу,який на пружині,що має жорсткість 250 H/м з перыодом

коливань 3 с

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Илья.

T=2π \sqrt{m/k}
m=(T²*k)/4π²=(9*250)/40=56,25 кг