Яка кЯка кількість речовини міститься в газі якщо при тиску 200кПа і температурі 25°С його об'єм

дорівнює 40 л?

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Снежана.
PV/T=vR

v - це ню (моль) - к-сть речовини

v=pV/TR=200*40/298*8,31=3,23 моль